Адвокат повідомив, чому апеляційний суд скасував заочний арешт Януковича


Батько Устима Голоднюка — вбитого на Майдані 20 лютого 2014 року — Володимир Голоднюк прокоментував рішення Київського апеляційного суду та назвав його «знеціненням цінностей Революції Гідності»

Виходячи з того, що зараз відбувається в країні, я просто обурений. Мені здається, що це суцільний сюрреалізм, сон. Я думаю, що я відкрию очі й він припиниться. Це повне знецінення цінностей Революції Гідності й смертей тих хлопців, які загинули на фронті. Це злив інтересів, — сказав Голоднюк.

Як повідомляли «Кримські новини», 24 червня 2020 року колишньому президенту Віктору Януковичу та двом колишнім міністрам оборони  Дмитру Саламатіну  і  Павлу Лебедєву повідомлено про підозру у держзраді.

Нагадаємо, 12 травня Печерський районний суд Києва оголосив рішення щодо тримання під вартою Януковича у справі про організацію масових вбивств на Майдані. Цей заочний арешт став для Януковича другим. 4 травня Печерський райсуд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці у справі про узурпацію влади.

На початку 2019 року Януковича засудили до 13 років позбавлення волі за державну зраду і пособництво у веденні агресивної війни проти України з боку РФ.

«Справа Майдану»: суд заочно заарештував колишнього міністра оборони часів Януковича

Предыдущая Реставрацию Митридатских лестниц в Керчи завершат в 2020 году, - Новосельская
Следующая Еще меньше воды – Крым.Реалии Daily

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *