Держдеп США категорично проти «обміну»  окупованого Криму на Донбас


Спецпредставник Держдепу Волкер зазначив, що ніхто не має права обмінювати території, які є частиною України

Про це заявив спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер в інтерв’ю Bild , повідомляє Crimea-News.info з посиланням на «Аргумент».

Ідеї та думки щодо «обміну» анексованого Криму на виведення військ з окупованого Донбасу, є обурливими, заявив Волкер, відповідаючи на питання про те, що деякі керівники європейських держав і урядів вголос міркують про «операцію», згідно з якою Кремль зможе залишити собі Крим, якщо поступиться Донбасом, а з Росії у відповідь знімуть санкції.

«Про подібні позиції в Європі кажуть час від часу, а ще частіше про те, що деякі люди хочуть зняти санкції, які чинять певний тиск на еліти в оточенні Путіна. Але я не очікую, що найближчим часом щось зміниться у статус-кво. Німецький канцлер Меркель також бачить ситуацію, якою вона є, і вона не послабить тиску», — зазначив він.

Спецпредставник Держдепу Волкер підкреслив, що ніхто не має права обмінювати території, які є частиною України.

«Що стосується можливого «обміну» Криму на Донбас, то це мене обурює. А що, якщо взяти й «обміняти» якісь частини Німеччини? Хто має на це право? Хто має право чинити так з Україною? Ніхто!» — наголосив Волкер.

Окрім того, він зазначив, що під час зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним 16 липня в Гельсінкі, «відступу від нашої позиції невизнання російської анексії Криму не буде».

«І тому, що стосується конфлікту на сході України, ми дали ясно зрозуміти, що хочемо його припинити і хочемо, щоб там була місія ООН. Але, на жаль, є велика ймовірність того, що Путін і Росія і далі заперечуватимуть свою участь у конфлікті, і тому немає підстав сподіватися на прогрес», — підсумував Волкер.

Нагадаємо, що у Сенаті США представили антиросійську резолюцію.

Предыдущая «Мусор на входе». Как не ошибаться в эпоху постправды
Следующая ПА ОБСЕ призвала РФ прекратить аннексию Крыма

Нет комментариев

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *