Дружина фігуранта «справи українських диверсантів» Захтея розповіла про побачення з чоловіком


Фігурант «справи українських диверсантів» Андрій Захтей, який знаходиться в у виправній колонії №1 Сімферополя, продовжує сподіватися на звільнення в результаті обміну між Україною і Росією

Про це розповіла Оксана Захтей, дружина ув’язненого, яка відвідала його в колонії, повідомляє Crimea-News.info з посиланням на «Крим.Реаліі».

«Іноді він думає, що надії на обмін вже немає. А буває, почує якісь новини і знову спалахує цією темою. Багато про це розповідає, вірить, що його можуть обміняти або екстрадувати. Думаю, в тому числі з-за цього він став дуже нервовим. Категорично не хоче згадувати події серпня 2016 року. Я можу ненароком згадати ті дні, а він відразу починає нервувати. Каже: мені на все життя вистачить того, що зі мною робили тоді», — розповіла Оксана Захтей.

За її словами, у її чоловіка під час перебування в колонії загострилися хронічні захворювання, він потребує медичної та стоматологічної допомоги.

«Восени у нього стабільно все загострюється: гайморит, болі в спині, які виникли після побиття під час затримання, виразка шлунка; потрібно відновлювати зуби. Помітила, що сильно впав зір, мабуть, потрібно буде передавати окуляри. Я привезла йому медикаменти, але все, чим це допоможе — зніме симптоми, а хвороби залишаться», — розповіла Оксана Захтей.

Вона додала, що в медсанчастині при колонії Захтею намагаються надавати допомогу: «Від шлунка дають одну таблетку, намагалися призначити дієту. Робили пару уколів від болів в спині».

Російські спецслужби заявляють, що затримані в 2016 році Євген Панов і Андрій Захтей були членами «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. Влада України заперечує російські звинувачення на адресу українців і називає їх «провокацією» російських спецслужб.

Захтей підписав досудову угоду зі слідством. Однією з умов підписання угоди з боку слідства була відмова Захтея від адвоката за угодою. У лютому його засудили до 6 років і 6 місяців колонії суворого режиму і штрафу 220 тисяч рублів (близько 105 тисяч гривень). 9 червня Андрія Захтея етапували з СІЗО до виправної колонії №1 в Сімферополі.

Нагадаємо, що «кримського диверсанта» Панова знову етапують.

Предыдущая На «Ялтинском форуме» в Крыму ожидают Асада и Путина – СМИ
Следующая Объявлен конкурс на лучшее эссе среди молодых специалистов в области обществознания

Нет комментариев

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *