«Гоблін» анонсував перевірки і звільнення в Держбуднагляді Криму


Маріонетковий «глава» окупованого Криму Сергій Аксьонов лякає масштабною перевіркою і звільненнями в так званій Службі державного будівельного нагляду

Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбуці», передає Crimea-News.info.

«Рішення необхідно приймати радикальне: звільнення за статтею всіх, хто так чи інакше причетний до подібних заходів, проведення службового розслідування і публікація списку всіх звільнених, щоб жоден з них не зміг влаштуватися в органи державної влади», — написав Аксьонов.

На його думку, «служба» потребує реструктуризації. «Накопичилася величезна кількість претензій як до роботи керівників, так і до роботи інспекторів, які максимально халатно ставляться до виконання своїх обов’язків», — вважає він.

Так званий віце-прем’єр кримського «уряду» Віталій Нахлупін провів аудит діяльності «служби», який виявив «кричущі порушення». «За підсумками перевірки виявлено, що в 90% декларацій при очевидних порушеннях, які бачать жителі, висновки Держбуднагляду свідчать, що все в порядку і ніяких проблем немає», — зазначив він.

Один з найбільш яскравих прикладів — будівництво на вулиці Кечкеметська, 22 в Сімферополі. «Не зважаючи на те, що зводяться об’єкти задекларовані під індивідуальне житлове будівництво, навіть неозброєним оком видно, що такий будинок «вимахає» на людей 40 мінімум. Більш того, ще не завершилося будівництво, а декларація про введення об’єкта в експлуатацію видана ще в листопаді, коли службою керував пан Ісаєв», — пише Аксьонов.

Аксьонов також пообіцяв провести переговори з правоохоронцями і представниками контрольно-наглядових органів, щоб вони вивчили діяльність своїх співробітників, які не реагували на порушення «Держбуднагляду».

До вирішення проблеми роботу «служби» буде курувати Нахлупін. Так звана служба Держбуднагляду видає дозволи на будівництво і введення в експлуатацію таких об’єктів.

Нагадаємо, що головним комунальником окупованого Сімферополя призначили чиновника з Ялти.

Предыдущая «Жернова ложного обвинения»: как судили «ялтинских поджигателей»
Следующая СМИ: в Керчь поставили генераторы немецкого концерна МАN

Нет комментариев

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *