Керченська переправа в окупованому Криму працюватиме і після відкриття мосту


Рішення окупантів про ліквідацію оператора Керченської поромної переправи ТОВ «Морська дирекція» пов’язане з підготовчими роботами до відкриття руху через новий міст, але робота поромів при цьому не буде зупинена

Про це повідомляє Crimea-News.info з посиланням на «Крим.Реалії».

Таку заяву зробив сьогодні, 15 січня, на прес-конференції «глава» Мінтрансу Криму Ігор Захаров. За його словами, по мосту може пересуватися пасажирський транспорт і частина вантажівок, але небезпечні вантажі, ймовірно, будуть як і раніше перевозити на поромах.

«Жоден пароплав з переправи не піде, поки судновласники зацікавлені працювати. Ми за рік перевозимо шість млн пасажирів, 1,3 млн легкових автомобілів і 300 тисяч вантажівок. Піде частина автомобілів, автобусів до кінця року, але у нас пік сезону — це літо, тому все буде залежати від того, яке ухвалять рішення щодо відкриття Кримського моста», — розповів Захаров.

Кримський «міністр» підкреслив, що ліквідація ТОВ «Морська дирекція» проводиться для приведення в правове поле майново-господарських відносин.

Підконтрольний Кремлю уряд Криму ухвалив рішення ліквідувати до 1 липня 2018 року оператора Керченської поромної переправи — ТОВ «Морська дирекція».

ТОВ «Морська дирекція» заснували в 2014 році, після російської анексії Криму. На підприємство поклали функції із забезпечення безперебійної роботи Керченської поромної переправи для поставки матеріально-технічних ресурсів, продуктів харчування, перевезення пасажирів і транспортних засобів.

Поромна переправа через Керченську протоку — основна транспортна артерія, що з’єднує анексований Крим з Краснодарським краєм.

Згідно з українським законодавством, в’їзд до Криму через Керченську переправу заборонений і прирівнюється до порушення порядку перетину державного кордону.

Предыдущая В Ялте с начала года все платные парковки работают незаконно – депутат
Следующая На админгранице с Крымом задержали гражданина Украины, подозреваемого в преступлении – украинские пограничники

Нет комментариев

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *