Китайці хочуть вирощувати овочі у теплицях окупованого Криму


Цього року китайські інвестори мають намір вкласти в сільське господарство Нижньогірського району окупованого Росією Криму 600 млн рублів

Про це повідомляє Crimea-News.info з посиланням на «КримІнформ».

«Сторони (Мінсільгосп і інвестори з Китаю) обговорили можливість розміщення тепличного комплексу на території Нижньогірського району. Розглядалися також перспективні напрямки співробітництва в сфері розвитку сільського господарства півострова. Бізнесмени з Китаю висловили готовність інвестувати 600 млн рублів для вирощування помідорів, баклажанів, огірків, моркви, часнику, динь, кавунів, ягід на території Криму. У разі досягнення домовленостей, будівництво тепличного комплексу почнеться протягом року», — йдеться в повідомленні так званого «Мінсільгоспу».

При цьому інвестори запевнили, що в разі реалізації проекту, до роботи будуть залучені місцеві жителі. «Сучасний тепличний комплекс створить здорову конкуренцію на нашому ринку. Сподіваюся, цей проект дасть можливість отримання смачних і корисних продуктів за дешевою ціною. Ми зацікавлені в тому, щоб на території Криму проводилися якісні продукти харчування з використанням новітніх технологій. Таким чином, нам не доведеться витрачати кошти на дорогу логістику. А для жителів Нижньогірського району запуск теплиць створить додаткові робочі місця», — прокоментував зустріч «міністр» сільського господарства Андрій Рюмшин.

За даними прес-служби адміністрації Нижньогірського району, підприємці вже відвідали район, де зустрілися з представниками місцевої компанії.

Нагадаємо, що раніше китайці заявили про намір вирощувати в Криму креветки.

Предыдущая Суд по «делу Балуха» отказался исследовать, кому направлялись «найденные» у активиста боеприпасы
Следующая Вищі спеціалізовані суди ліквідували через Верховний суд – Онищук

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *