Коронавірус в Криму: дискримінаційні заборони окупантів і антикорпоративні рейди


Згідно із заявами окупаційної «влади» в Криму, загалом на півострові зареєстровано 26 377 випадків захворювань на COVID-19, з яких 5682 — у Севастополі. Заявлено про 594 смерті від коронавірусної інфекції.

Відповідно до «статистики», озвученої «міністерством охорони здоров’я» окупованого українського півострова і «адміністрацією» Севастополя, за останній тиждень тут підтвердили нібито 2577 нових випадків COVID-19 та 62 — летальних.

«Кримська правозахисна група», посилаючись на власні джерела в системі охорони здоров’я тимчасово окупованого Криму, підкреслює, що статистика захворюваності та смертності на півострові істотно занижена окупаційною «владою».

Під час засідання так званого «штабу щодо поширення COVID-19» «глава кримського відділення Росспоживнагляду»  Наталя Пеньковська  зазначила, що на півострові продовжує зростати рівень захворюваності коронавірусною інфекцією.

Ситуація не покращується, другий тиждень спостерігається тенденція до зростання захворюваності, — озвучила вона.

За словами Пеньковської, за тиждень «органи муніципального контролю» виявили в Криму 52 порушення протиепідемічних правил. «З них 30 це місто Сімферополь, 10 матеріалів по Алушті, два матеріали по Керчі, один матеріал по Армянську і по Нижньогірському району дев’ять матеріалів», — додала вона.

У свою чергу окупаційний «глава» Криму Сергій Аксьонов пригрозив вечірніми рейдами для виявлення тих, хто проводить корпоративи всупереч «указу» окупаційної «влади».

З 20 грудня ми проводимо вечірні рейди по підприємствам щодо недопущення корпоративів. Контроль буде посилений. З кожним муніципальним утворенням таку роботу проведемо, — сказав Аксьонов.

Моніторингова місія ООН опублікувала звіт, в якому назвала карантинні заходи Росії в Криму надмірними і дискримінаційними. Йдеться насамперед про обмеження переміщень та нав’язування державою-окупантом свого громадянства кримчанам під приводом начебто карантинних обмежень. Так, перетин адмінкордону між Кримом та материковою частиною України в обох напрямках за період з березня по вересень 2020 року зменшилась майже на 90% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Обмеження вплинули на доступ людей до праці, освіти, медичної допомоги, власності та сімейних зв’язків.

«Деякі заходи, запроваджені окупаційними «органами влади» в Криму, видаються непропорційними, дискримінаційними та надмірними», — йдеться у звіті.

Нагадаємо, раніше окупаційний «глава» Криму  Сергій Аксьонов  заявив, що через поширення коронавірусної інфекції в окупованому Криму доведеться скасувати новорічні корпоративи та святкові фуршети.

За словами Наталі Пеньковської, від початку року захворюваність позагоспітальними пневмоніями в Криму зросла на 300%.

«Кримські новини» повідомляли, що окупанти вказали лікарям в Криму писати у причинах смерті супутні хвороби, не вказуючи захворювань на COVID-19.

«Чиновники» в Криму не зголосилися вводити собі «Спутник V»Коронавірус в окупованому Криму: підміна діагнозів і замовчування смертей медпрацівників

Предыдущая Гаага может открыть представительство в Украине для расследования военных преступлений в Крыму и ОРДЛО – Мамедов
Следующая Квоту на хадж в 2021 году для мусульман Крыма могут урезать из-за пандемии

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *