«Кримняшам» знову заборонили «Бояришник»


На території окупованого Росією Криму ще на півроку заборонили продаж спиртовмісного концентрату для ванн «Бояришник»

Про це повідомляє Crimea-News.info з посиланням на «Інтерфакс».

Взимку минулого року від вживання цієї спиртовмісної рідини на Росії померли 76 осіб. Росспоживнагляд продовжив на 180 днів заборону на продаж харчової продукції з вмістом етилового спирту, йдеться в постанові головного державного санітарного лікаря Росії Анни Попової.

«У зв’язку з випадками масових гострих отруєнь людей спиртовмісною нехарчовою продукцією, в тому числі, зі смертельними наслідками, постановляю юридичним особам і індивідуальним підприємцям призупинити на строк 180 днів роздрібну торгівлю спиртовмісною нехарчовою продукцією», — йдеться в постанові глави Росспоживнагляду.

Також заборона вводиться на торгівлю спиртовмісними харчовими добавками і ароматизаторами з вмістом етилового спирту понад 28% обсягу готової продукції. Заборона стосується продуктів, які продаються дешевше за роздрібну ціну горілки, лікеро-горілчану та іншу алкогольну продукцію міцністю понад 28%, уточнюється в документі.

Відповідно до опублікованого в п’ятницю документом керівникам регіональних управлінь Росспоживнагляду на залізничному транспорті пропонується «посилити контроль за обігом склоомиваючих рідин, спиртовмісних харчових добавок і ароматизаторів».

Нагадаємо, що під час дії заборони на продаж «Бояришника», кількість смертельних отруєнь на Росії зменшилася на чверть.

Предыдущая В Крыму Сулеймана Кадырова вызывают в ФСБ – Джелял
Следующая В Киеве отметят 97-ую годовщину со дня рождения Амет-Хана Султана

Нет комментариев

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *