Міносвіти змусило видавництво переробити позначку в підручнику з історії, де була мапа України без Криму


Міністерство освіти і науки та Державна наукова установа “Інститут модернізації змісту освіти” змусили видавництво “Грамота” переробити умовну позначку України у підручниках історії для 9-10 класів – і в друкованому, і в електроному варіантах.

Про це йдеться у відповіді МОН на запит “Суспільного”.

Зазначається, що у підручниках для 10 та 9 класу цього видавництва на перших сторінках була умовна позначка – мапа України, на якій не було Криму. МОН змусило видавців переробити позначку й назвало помилку “прикрою”:

“… видавництво “Грамота”переробило згадану умовну позначку й підготувало заміну електронних варіантів підручників для розміщення в електронній бібліотеці Інституту”, — йдеться у відповіді відомства.

Оновлені електронні варіанти підручників доступні в електронній бібліотеці “Інституту модернізації змісту освіти”. Для заміни позначки у друкованих підручниках, видавництво надрукує і розішле до департаментів освіти обласних адміністрацій відповідні зразки для вклейки/заклеювання позначки у підручниках.

Предыдущая Российские силовики провели очередные обыски в доме крымского татарина
Следующая «Месяц щедрости и духовного очищения». Что нужно знать о Рамадане и как держат пост крымчане в российском заключении

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *