«Невидимий» український катер налякав росіян в Азовському морі


Український малий броньований артилерійський катер «Кременчук» зміг непоміченим наблизитися прямо до Керченської протоки, чим налякав росіян

Про це розповів командир катера, старший лейтенант Олександр Регула, повідомляє Crimea-News.info з посиланням на «Укрінформ».

«Ми підійшли взагалі непоміченими. Вже потім вони нас побачили — давали координати, але ми, звичайно, їм не відповідали. Ми ж йшли в режимі» радіомовчання «. Вони спочатку думали, що це їх власні кораблі прикордонників. Тоді ми знову «загубилися» і з’явилися не в тому місці.

Вони нас помітили тільки коли ми вже біля «Донбасу» йшли. Я там цей тральщик від нього відрізав. Коли вже біля «Донбасу» стали, зайняли позиції для конвоювання, тоді вже почали питати: «Хто це такі? Звідки вони взагалі там взялися?». Ну, вони не бачили, звідки ми взялися. У нас була перевага в тому, що було темно, а ми ж малопомітні візуально. На радарах теж. Ми ось з товаришем (катером «Лубни» — Ред.) постійно парою ходимо в море. Перевіряли — відходимо на милю-дві, і все — видно тільки одне море «, — розповів Регула.

За його словами, коли росіяни помітили українське судно, у них почалася паніка. «Коли я вночі підходив до боку одного тральщика, вони грали бойову тривогу. Тому що вони мене побачили, коли я вже був поруч. Вони почали судорожно по палубі бігати, думати, що робити — але я вже був біля них. Взагалі їхня реакція була … після того, як я день там пробув, вони вже не заважали нам. заважали вже тільки біля Маріуполя «, — додав командир.

Нагадаємо, що Росія озброїла співробітників ФСБ на півночі окупованого Криму броньованим катером.

Предыдущая В Керчи добывают токсичный песок (видео)
Следующая В Крыму утверждают, что в экономику полуострова вложили 130 млрд рублей

Нет комментариев

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *