Полный провал России, свежая схема Степанова и выходной для COVID-19 в Украине: блоги недели


Сайт 24 канала собрал 5 блогов, которые читали на этой неделе больше всего. Среди резонансных тем – что может останови COVID-19 в Украине, почему Россия проиграла Кавказ и как Степанов прибрал к рукам уже и фармацевтический рынок. Далее читайте на украинском.

1.  Карантин вихідного дня лише нашкодить : що може зупинити COVID-19 в Україні

Карантин вихідного дня – це те саме, що маска, яка відкриває ніс. Начебто все в порядку, але жодної користі, лише шкідлива ілюзія.

Детальніше про те, що дозволено та заборонено у  карантин вихідного дня. 2.   Росія зазнала повного краху в Карабасі : як це вплине на Азербайджан, Грузію та Україну

Нагірно-Карабаська республіка скасована: політичні та територіальні зміни за договором 9 листопада в Карабасі. Росія підсилилась у Вірменії, але програла Кавказ.

Конфлікт Вірменії та Азербайджану  – ще більше актуальних новин до теми. 3.  Повернення впливових кланів: як Степанов прибрав до рук фармацевтичний ринок

10 листопада наказом, який ще не оприлюднено, виконувачем обов’язків директора «Державного експертного центру МОЗ України» таємно призначили Михайла Бабенка.

Читайте більше матеріалів про міністра охорони здоров’я Максима Степанова. 4.  Як Путін сам доводить, що Крим – Україна

Якщо вам потрібні були докази нікчемності «російського» статусу Криму, то, впевнений, Даніель Ортега Сааведра їх тільки що надав.

Також рекомендуємо прочитати інші блоги Віталія Портникова.

5.  Що нас чекає після епідемії коронавірусу

Як я не змогла зробити вакцинацію від грипу у свого сімейного лікаря. Чому це може стати масштабною проблемою в Україні?

Ще більше матеріалів про здоров’я – читайте тут.

Предыдущая Ядерное оружие в Крыму и уникальный автобус для помощи пограничникам – видео недели
Следующая Второй тур выборов президента Молдовы: явка на 16:00 составила 41%

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *