Понад 50 діячів мистецтва звернулися до Сенцова зі словами: «Ти потрібен нам живим»


Більше п’яти сотень українських письменників, людей мистецтва і громадських діячів просять бранця Кремля відмовитись від голодування

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на «Крим. Реалії».

Більше 50 українських письменників, людей мистецтва і громадських діячів, серед яких Ліна Костенко, Юрій Андрухович, Іван Малкович, Олександр Ройтбурд і інші, звернулися до українського режисера Олега Сенцова, який голодує з вимогою звільнення всіх українських політичних в’язнів в Росії.

«У світі не так багато людей такої волі, як ти. Ми знаємо, що ти не любиш, коли про тебе говорять добре. Але такий вольовий, міцний духом чоловік нам потрібен живий. Саме для того, щоб продовжити подальшу боротьбу за всіх наших хлопців, за яких ти готовий життя покласти. Ти нам потрібен. Навіть з в’язниці ти зміг об’єднати всіх нас для цієї боротьби», — вказують автори листа.

У листі також згадана історія лідера кримськотатарського народу, багаторічного в’язня радянських таборів Мустафи Джемілєва.

«Коли Мустафа тримав саме тривале голодування і вже був готовий розлучитися з життям, до нього на побачення приїхала мати з братом з запискою від Андрія Сахарова. У ній Сахаров писав, що просить Мустафу відмовитися від голодування. Про те, що для всіх однодумців і соратників набагато важливіше його життя, ніж його, нехай героїчна смерть. Чи не врахувати думку Сахарова, відмовити Сахарову Мустафа не міг. Він припинив голодування. Олег, ми приєднуємо до нашого прохання, прохання Андрія Сахарова і Мустафи Джемілєва. Зроби для нас цей подвиг любові», — закликають десятки відомих в Україні людей.

Ув’язнений в Росії на 20 років український кінорежисер Олег Сенцов в колонії за Полярним колом з 14 травня розпочав голодування з вимогою звільнення всіх утримуваних Москвою українських політв’язнів.

Нагадаємо, що «Бумбокс» дав концерт перед окупованим Кримом заради звільнення Сенцова.

Предыдущая Народы полуострова: ранние скифы | Истории об истории (видео)
Следующая Волкер: На встрече Трампа с Путиным не было попыток ограничить суверенитет Украины

Нет комментариев

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *