Приватний сектор Криму і Кубані окупанти обкладуть податками


На Росії пропонують зібрати податки з приватних секторів у курортних регіонах

Прo це пoвідoмляє Crimea-News.info з пoсиланням на «Новий день».

Першими, кого обкладуть новими податками, стануть кримчани та кубанці. За попередніми підрахунками, в окупованому Криму і Краснодарському краї в приватному секторі здаються близько 100-150 тисяч кімнат, квартир і будинків. При цьому, наприклад, в Ялті до 50% відпочиваючих зупиняються у приватників, а муніципалітети не отримують ніяких коштів з цього бізнесу.

У Раді федерації Росії підготували пропозиції щодо запровадження посиленого контролю за орендою приватного житла. Очікується, що в разі ухвалення цих вимог будуть встановлені критерії, які відрізнятимуть колективні засоби розміщення від житла, що здається в оренду. Також будуть внесені зміни до Податкового кодексу. В іншому випадку пропонується впровадити патентну систему оподаткування на фізичних осіб.

«Зараз можливість купити патент існує тільки для індивідуальних підприємців, разом з Мінфіном в робочому порядку ми обговорюємо варіант її розширення для фізичних осіб, і тільки для цього виду діяльності», — зазначив член комітету Ради федерації з питань соціальної політики Ігор Фомін.

За його словами, визначати вартість податкового патенту від здачі житла пропонуватимуть регіональній владі.

Нагадаємо, окупанти знову розповідають казки про рекордний потік українських туристів.

Предыдущая Аl-Мanar: «Москва пустит иностранных наблюдателей в Крым»
Следующая Россия нарушает договор о ядерных силах средней дальности – НАТО

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *