Росія здійснює підготовку до розміщення ядерної зброї в окупованому Криму


За наявною інформацією, нині на території тимчасово окупованого Кримського півострова Російська Федерація здійснює підготовку до розміщення ядерної зброї.

Про це заявив Міністр оборони України Андрій Таран в інтерв’ю турецьким ЗМІ напередодні засідання в Києві міністрів оборони та закордонних справ України і Туреччини у форматі “квадриги”.

“Підготовка Росією до розміщення ядерної зброї в Криму становить серйозну небезпеку для всієї Європи та цивілізованого світу. Спроба Російської Федерації встановити домінування в Чорноморському басейні є великою загрозою економіці України, Туреччини та інших європейських країн”, – сказав Таран.

Міністр оборони також назвав небезпечним перешкоджання Росією вільному судноплавству у Керченській протоці. Намагання Росії придушувати комунікації засобами радіоелектронної боротьби перешкоджають навігації повітряних суден та судноплавства у акваторії Чорного моря. Цю занепокоєність також поділяють інші країни регіону, зокрема, Румунія.

Таран також відповів на запитання журналістів турецьких інформаційних агенцій Anadolu та Demirören.

 

Предыдущая ЦЖР приглашает на онлайн-тренинг «Оккупированный Крым и санкции: законодательство, темы, источники информации»
Следующая Sony отозвала игру Cyberpunk 2077 из магазина из-за многочисленных жалоб

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *