Сигналізацію замінили, а людський фактор лишився: Як у Керченський коледж проходить хто завгодно


Директор Керченського політехнічного коледжу Ольга Гребенникова розповіла, що після теракту з резервного фонду окупованого Криму виділили понад 9 мільйонів рублів на аварійно-відновлювальні роботи

Про це повідомляє Crimea-News.info з посиланням на «КП.Крим».

Крім цього, в коледжі встановили пожежну сигналізацію, нові тривожні кнопки, посилили відеоспостереження всередині і зовні, охоронне освітлення внутрішнього двору, а також підключили телефон з визначником номера.

«Сьогодні всі заходи безпеки, які можливі, ми намагаємося провести, щоб уберегти наших дітей і співробітників. У нас з 3 лютого планується ввести карткову систему, але після того, що ви мені розповіли, ми прискоримо цей процес, і я роздам їх уже сьогодні.

Ми встановили цю систему ще 26 вересня, але у нас 1000 з гаком студентів і 200 викладачів, а карти потрібно було запрограмувати за прізвищами. Ми не встигли це зробити до трагедії. Кожен студент і викладач розпишуться, що їх отримали», — повідомила директорка коледжу.

Разом з тим, журналістка провела експеримент, під час якого пройшла в коледж без студентського квитка та спокійно ходила всіма поверхами. Вона зазначає, що під курткою могла ховати і зброю, втім охорона про це не поцікавилась.

«Те, що ви пройшли в коледж без студентського квитка — я зараз буду в цьому розбиратися. Але можу вас запевнити, що у нас все відвідувачі проходять з пред’явленням паспорта, їх записують. Студенти проходять по пред’явленню студентських квитків», — зазначила Гребенникова в коментарі.

Нагадаємо, що в політехнічному коледжі в Керчі стався потужний вибух. 21 людина загинула.

Предыдущая Картину «Ай-Петри. Крым» возвращают на выставку, откуда ее похитили – Минкульт России
Следующая «Искандерами» против НАТО: для чего России ракетные комплексы в Крыму

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *