«Справа Хізб ут-Тахрір»: фігурантів «третьої бахчисарайської групи» етапували з Криму


Українських політв’язнів з «третьої бахчисарайської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» етапували з СІЗО окупованого Сімферополя до російського Ростова-на-Дону. Про це повідомив адвокат Едем Семедляев , передає «Кримська солідарність».

Сьогодні, намагаючись отримати доступ до свого підзахисного Сейтумера Сейтумерова , у слідчому ізоляторі мені повідомили про те, що усіх трьох — Османа Сейтумерова , Сейтумера Сейтумерова, Рустема Сейтмеметова етапували в Ростов-на-Дону, — розповів адвокат.

Через недоставлення підсудних суд відклав перше засідання, яке було призначене на 19 листопада.

Попередня дата наступного судового засідання запланована на 17 грудня.

Нагадаємо, 11 березня 2020 року в Бахчисараї пройшли обшуки відразу в декількох будинках кримських татар: Енвера Мустафаєва, Амета Сулейманова, братів Сейтумера і Османа Сейтумерових, Рустема Сейтмеметова.

Згідно з матеріалами «справи», обвинувачені не мали зброї, вибухівки, боєприпасів, не планували здійснювати терористичний акт і не закликали інших до здійснення терористичних дій. Матеріали «справи» містять аудіозаписи з дискусіями на релігійні й політичні теми. Затриманим інкримінується членство в організації «Хізб ут-Тахрір», яка заборонена в Росії і окупованому Криму. На території України і більшості країн світу організація діє без обмежень на рівні національних законодавств.

Кримські новини раніше повідомляли, що мати політв’язня, фігуранта «першої сімферопольської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Теймура Абдуллаєва Діляра Абдуллаєва закликала президентів України і Росії врятувати її інфікованого коронавірусом сина в російському ШІЗО.

Предыдущая Оккупанты не расплатились с крымчанами за изъятые участки для трассы «Таврида»
Следующая «Разъединенные Штаты Америки». Барак Обама о политической культуре и Путине

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *