В окупованому Криму ФСБшники прикрили підпільне виробництво «Фінської» горілки


В окупованому Сімферополі російські ФСБшники під час огляду вантажівки виявили 20 тонн «лівого» спирту, який розивали під маркою «Фінської» горілки

Про це повідомляє Crimea-News.info з посиланням на «Примітки».

Згідно товарно-транспортної документації, в транспортному засобі перевозили партію пива.

Під час огляду в автомобілі виявили 426 металевих ємностей з-під пива з відповідними етикетками «Пиво Баварське», кожна об’ємом 50 літрів. У кришки кегів були вмонтовані невеликі трубки з пивом, а під подвійною кришкою ємності були заповнені етиловим спиртом, доступ до якого був можливий тільки з використанням спеціальних інструментів.

Загальна маса незаконно ввезеного етилового спирту становить понад 20 тонн. У Сімферополі були затримані члени і ОЗУ, які виготовляли горілку «Фінську» з цього етилового спирту. Контрафактний алкоголь виробляли в переобладнаному під цех нежитловому приміщенні в Сімферополі.

Тут «правоохоронці» виявили та вилучили 1300 пляшок з контрафактною горілкою «Фінська» об’ємом по 0,5 літра і 4720 порожніх скляних пляшок обклеєних етикетками «Горілка «Фінська», а також технічні ємності для виробництва горілки, насоси та паперові етикетки.

Нагадаємо, що в аптеках окупованого Криму знайшли 120 літрів «бояришника».

Предыдущая Керченская переправа заработала после шторма
Следующая Россия должна освободить более 60-ти крымских политзаключенных – Госдеп США

Нет комментариев

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *