В окупованому Криму продали з аукціону ще один коньячний завод


Окупаційна «влада» Криму з аукціону продала коньячний завод в Щебетівці за 49,6 млн рублів

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Kafanews.

ТОВ «Кримський Коньячний Дім» на відкритому аукціоні придбав у власність земельні ділянки в Щебетівці загальною площею близько 3,5 га і розташовану на цих ділянках нерухомість за 49,6 млн. рублів.

Аукціон з продажу по продажу групи інвентарних об’єктів з розташованими під ними земельними ділянками відбувся 7 лютого в Сімферополі, повідомили у так званому Міністерстві майнових і земельних відносин Криму.

У торгах взяли участь дві юридичні особи — ТОВ «Кримський Коньячний Дім» і ТОВ «КБ Коктебель». При початковій ціні продажу в 47,3 млн. рублів запропонована ТОВ «ККД» ціна в 49 млн. 663 тис. рублів виявилася найвищою.

«Переможець аукціону зобов’язаний протягом п’яти робочих днів з дня підбиття підсумків аукціону, підписати договір купівлі-продажу і здійснити оплату протягом 30 днів з дня укладення договору купівлі-продажу», — сказано в протоколі про підсумки аукціону.

Як випливає з переліку рухомого і нерухомого майна, ТОВ «Кримський Коньячний Дім» став власником заводу з виробництва коньяків. До групи інвентарних об’єктів, розташованих в Щебетівці на проданих з аукціону земельних ділянках, входять, зокрема, два підвали (один — з музеєм), бондарний цех, кілька виробничих і складських приміщень, котельня, насосна. В цілому, на чотирьох земельних ділянках (адреси: смт Щебетівка, вулиця Македонського, 19 і 19а; провулок Заводський, 17; вулиця Фестивальна) розташовано 25 об’єктів. Список рухомого майна налічує 266 одиниць.

Раніше всі ці об’єкти і земельна ділянка перебували в довгостроковій оренді у ТОВ «КБ Коктебель».

У зв’язку з тим, що законодавство російських окупантів забороняє виробникам алкогольної продукції працювати на орендованому устаткуванні, кримські виробники вин і коньяків починаючи з минулого року почали викуповувати орендоване ними обладнання, щоб продовжувати працювати на законних підставах. Раніше розташований в Щебетівці завод входив в структуру акціонерного товариства «Завод марочних вин і коньяків «Коктебель».

Нагадаємо, що раніше у Криму продали Багеровський коньячний завод. А наприкінці 2017 року окупанти продали кримський винний завод «Новий світ» другу Путіна за 1,5 млрд рублів. «Гоблін» зізнався, що хоче позбутися всіх виноробних підприємств Криму.

Предыдущая В лесу под Белогорском заблудилась 4-летняя девочка
Следующая Рукоприкладство в ответ на критику: почему в Крыму угрожают журналистам

Нет комментариев

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *