У США визнали ефективність ще одного кандидата на вакцину від COVID-19


Кандидат на вакцину Moderna американського виробництва визнана безпечною та ефективною. Такого висновку дійшло Управління з контролю за продуктами та ліками (FDA), передає BBC.

Про схвалення кандидата вакцини Moderna вченими FDA було оголошено сьогодні, 15 грудня — за два дні до засідання спеціалізованої комісії. Якщо група експертів схвалить кандидата, то поставки можуть розпочатися протягом 24 годин.

Таким чином Moderna може стати другою вакциною проти коронавірусу SARS-CoV-2, дозволеною у США, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що FDA виявила ефективність Moderna на рівні 94,1%, проаналізувавши випробування, в яких взяли участь 30 тисяч осіб. Побічні ефекти ймовірні, але вони зазвичай слабко виражені. Серед них найпоширенішими є лихоманка, головний біль, біль у м’язах та суглобах.

«Кримські новини» повідомляли, що Великобританія стала першою країною у світі, яка схвалила коронавірусну вакцину Pfizer/BioNTech для широкого використання.

Вже 14 грудня у США почали масово вакцинувати людей проти COVID-19 вакциною Pfizer/BioNTech.

Хакери зламали сервери кандидата на вакцину від Pfizer/BioNTechМедичний експеримент над кримчанами? Росія починає масову вакцинацію «Спутніком V» від коронавірусу — в чому небезпека

Предыдущая «Чиновники» в Криму не зголосилися вводити собі «Спутник V»
Следующая Окупанти Криму прийшли в будинок до кримськотатарського активіста

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *