На межі з окупованим Кримом знайшли підпільну водомережу


Прокуратура АРК спільно з Департаментом контррозвідки СБУ зафіксувала та припинила незаконний відбір та транспортування води до окупованого Криму

Про це повідомляє Crimea-News.info з посиланням на прес-службу прокуратури АРК.

Свердловини, де здійснювався відбір, знаходяться за 15 метрів від лінії розмежування. За попередніми даними, замаскована пластикова труба була прокладена до 2014 року та веде до промислового підприємства, яке знаходиться одразу за лінією розмежування.

Під час досудового розслідування кримінального провадження відносно ПрАТ «Кримський Титан», правоохоронці провели обшуки за місцезнаходженням двох свердловин у Каланчацькому районі Херсонської області, які згідно з технічною документацією призначалися виключно для видобутку підземних вод та їх постачання на «Кримський Титан».

За результатами проведених обшуків було виявлено, що від однієї із свердловин пролягає прихований трубопровід через лінію розмежування з окупованою територією АР Крим у напрямку заводу ПрАТ «Кримський Титан».

За допомогою труб здійснювалося приховане та необліковане постачання води. Можлива потужність виявленої врізки в одній з свердловин – 250 кубометрів води на годину.

Під час проведення слідчих дій, це водопостачання припинили. Прокуратура АР Крим встановлює коло осіб, які можуть бути причетними до «підпільного» водопостачання та здійснюються заходи щодо надання правової кваліфікації зазначеним фактам.

Нагадаємо, що Україна не допустить відновлення поставок до окупованого Криму дніпровської води.

Предыдущая Россия и Иран: дружба из-за общего врага
Следующая Прокуратура АРК пресекла водоснабжение «Крымского титана» с материковой Украины

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован.