Окупанти спотворюють дані про кількість туристів в Криму  — Держприкордонслужба України


У Криму окупанти намагаються вигідно показати черговий провальний сезон, говорячи про рекордні 6,1 мільйонів туристів, з яких близько 1 мільйона українців

Про це повідомляє Crimea-News.info з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

Аналіз результатів оперативно-службової діяльності Державної прикордонної служби України свідчить про відсутність тенденції до збільшення відвідування анексованого в 2014 році півострова Крим, — відзначають українські прикордонники.

Загалом протягом 9 місяців 2018 року на адмінмежі з тимчасово окупованим півостровом прикордонним відомством зафіксовано 2 мільйони перетинів громадянами. При цьому кількість перетинів адмінмежі українцями на виїзд до ТОТ АРК становила 996 тисяч разів і залишилася на рівні попереднього року, а от в напрямку материкової України ця кількість зафіксована на рівні 1,011 мільйонів разів і має тенденцію до збільшення (на 3%).

Крім того, для порівняння упродовж саме туристичного сезону з травня по вересень цього року на адмінмежі з окупованим Кримом зафіксовано 1,4 мільйона перетинів, з яких 690 тисяч разів громадянами України в напрямку півострова і 713 тисяч разів з Криму.

В Держприкордонслужбі зазначають, що аналіз пропускних операцій у 2015-2017 роках показує сталу тенденцію до зменшення пасажиро-транспортного потоку і відвідування громадянами окупованого півострова.

В той же час статистика окупантів намагається намалювати «туристичний рекорд Криму», зазначили у відомстві. «Варто відмітити, що вони рахують виключно для картинки і всіх, хто перетинає адмінмежу зараховують в туристи. З’їздив на материк з Криму, а потім повернувся – турист, провідав батьків чи рідних – турист. Складається враження, що протягом року в Крим прямують виключно «туристи» і для цього окупанти роблять все можливе, аби вигідно представити провальні турсезони», — наголосили в прикордонній службі України.

Нагадаємо, що окупантам привиділись декілька мільйонів туристів у Криму.

Предыдущая Российские пограничники "сошлись" с украинским вблизи Крыма
Следующая Бахчисарайское «дело Хизб ут-Тахрир». Год в СИЗО (видео)

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован.