В анексованому Криму українського політв’язня на 10 діб помістили в карцер за нібито порушення режиму


Ув’язнений має хронічні захворювання, а нещодавнє медичне обстеження засвідчило, що його стан погіршується. Він скаржиться на болі в спині через травму хребта, оніміння рук і ніг.

В анексованому Криму українського політв’язня Андрія Захтея, який засуджений до 6,5 років колонії, на 10 діб помістили в карцер за нібито порушення режиму. Про це заявила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

“Українського політв’язня Андрія Захтея, якого підконтрольний РФ так званий “Верховний суд Криму” засудив за безпідставними звинуваченнями в підготовці диверсії з використанням зброї до 6,5 років позбавлення волі у виправній колонії суворого режиму № 1 м. Сімферополя в тимчасово окупованому Криму, де Андрій наразі відбуває покарання, помістили на 10 діб в “яму” – карцер у підвалі колонії – за нібито порушення режиму”, – зазначила Денісова.

Омбудсмен зазначила, що Захтей має хронічні захворювання, а нещодавнє медичне обстеження засвідчило, що його стан погіршується. Він скаржиться на болі в спині через травму хребта, оніміння рук і ніг.

“Зазначені факти суперечать гарантованим нормам ст. 3 Конвенції про захист прав людини й основних свобод і п. 22 мінімальних стандартних правил поводження з ув’язненими від 30.08.1955, схвалених Економічною та Соціальною Радою ООН”, – додала Денісова.

Вона також звернулась до уповноваженого з прав людини у РФ Тетяни Москалькової вжити відповідних заходів із метою відновлення прав громадянина України Андрія Захтея – забезпечити належні умови тримання та сприяти в проведенні повного медичного обстеження, за результатами якого надати кваліфіковану медичну допомогу.

Предыдущая В Севастополе после падения авто с обрыва погиб водитель
Следующая На административной границе Крыма с материковой Украиной провели учения с применением «Точки-У» – ВСУ (+видео)

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *