Виступ Міністра енергетики Дженніфер М. Ґранголм на саміті Кримська Платформа


23 серпня 2021 року

Дякую – Пане Президенте, Сполучені Штати Америки горді бути тут, брати участь та підтримати Кримську платформу. Дозвольте мені бути відвертою – ми підтримуємо Україну і всіх вас у засудженні незаконної анексії Криму.

Ми зібрались тут з нагоди 30 річниці незалежності.

Сполучені Штати пишаються тим, що підтримували Україну протягом цих трьох десятиліть. Наше партнерство зміцниться ще більше наступного тижня, коли наші президенти зустрінуться у Вашингтоні.

Від імені президента Байдена, я хочу вкотре запевнити Україну у нашій підтримці її зусиль у просуванні реформ, досягненні євроатлантичних прагнень та забезпеченні кращого майбутнього для всіх українців, це включає боротьбу з корупцією та більш широку боротьбу з агресією Росії.

Я також хочу підкреслити, що наша підтримка залишатиметься відчутною та значною. З 2014 року ми надали Україні близько 4,9 млрд доларів допомоги у сфері оборони та розвитку.

Ця підтримка, безумовно, буде продовжуватися, як і допомога у сфері оборони Збройним Силам України – включаючи летальну оборонну зброю, якої Україна потребує для захисту від Російської агресії.

Водночас ми разом з союзниками та партнерами продовжуватимемо докладати дипломатичних зусиль щодо припинення конфлікту на сході України. Ми збережемо санкції щодо Росії, допоки вона не припинить окупацію Криму та агресію на сході України.

Ми продовжуватимемо наголошувати, що Росія повинна виконувати свої зобов’язання згідно Мінських угод та сумлінно працювати над припиненням конфлікту.

Ми продовжуватимемо підтримувати Кримську платформу, дотримуючись нашої укоріненої позиції, що Крим – це Україна, і завжди буде Україною … та що Росія повинна нести відповідальність за свою агресію.

Предыдущая Крымская платформа: участники Саммита приняли совместную декларацию (полный текст)
Следующая Суд в Крыму оштрафовал настоятеля ПЦУ из Белогорского района – адвокат

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован.