У «рідній гавані» кримчан не люблять: Зарплата на окупованому півострові складає дві третини від російської


Кримським сім’ям ледь вистачає грошей на життя

Про це повідомляє Crimea-News.info з посиланням на Радіо «Крим.Реаліі».

Середня зарплата в окупованомуКриму стабільно тримається на рівні дві третини від середньої по Росії зарплати при досить високих цінах.

Таку заяву зробив в ефірі радіо колишній заступник міністра праці та зайнятості населення Росії, доцент Павло Кудюкін, коментуючи дані Кримстата по зарплатах на півострові.

«Середньоросійська заробітна плата по травню — трохи більше 44 тисяч рублів. Тобто, середня кримська становить приблизно дві третини від середньоросійської, і це досить стійке співвідношення, крайньою мірою на протязі останніх трьох років. У Криму зарплата трохи нижче, ніж у Південному федеральному окрузі — в травні це майже 32 тисячі … Тенденції більш-менш загальноросійські, але ціни при цьому трохи вище загальноросійських», — зазначив експерт.

Колишній заступник міністра праці та зайнятості населення Росії висловив думку, що кримським сім’ям ледь вистачає грошей на життя.

«Прожитковий мінімум в Криму становить 95% від середньоросійського. Середня зарплата — це приблизно три прожиткові мінімуми. Якщо в сім’ї двоє працюючих батьків і двоє дітей, то їм ледве-ледве вистачає на прожитковий мінімум при середній зарплаті», — зазначив Кудюкін.

Кримстат опублікував дані про заробітну плату в Криму за п’ять місяців 2018 року. В середньому вона склала 29257 рублів і порівняно з квітнем збільшилася на 2,6%, а з травнем минулого року — на 11,7%. Статистика стверджує, що в окупованому Севастополі показник на півтисячі нижче — 28 713 рублів.

Нагадаємо, що окупанти зберуть гроші з кримчан, щоб пропіаритися на «дідах».

Предыдущая "Сделаем из Крыма остров" - военный рассказал о наступление русских
Следующая Оккупанты скрывают вспышку менингита в детском саду Севастополя

Нет комментариев

Комментировать

Ваш адрес email не будет опубликован.